Odwiedziło nas: 61763
harris.jpg

Charter naszego klubu miał miejsce w pięknej auli Politechniki w Cieplicach 28 października 2006, w obecności wielu zacnych gości i przyjaciół z innych Klubów Rotary.

Prezydentem charterowym był Radek Pluciński ,a inicjatorami założenia naszego klubu byli Ryszard Dzięciołowski, Leszek Morawski, Adam Nowaczynski, Bogdan Szumowski i Mariusz Trzak.

Obszarem na którym nasz klub służby na rzecz lokalnej społeczności jest Kotlina Jeleniogórska. Wspierając corocznymi składkami Rotary Foundation i Rotary International uczestniczymy w międzynarodowych akcjach charytatywnych na całym świecie.

Rotary Club Karpacz Karkonosze jest pierwszym rotariańskim klubem w Polsce, prowadzącym działalność gospodarczą NIP 611-260-14-69 - REGON: 020349750 -  KRS: 0000261710

Wypracowane środki finansowe zgodnie ze statutem przekazujemy w całości na pomoc potrzebującym. Beneficjentami naszej pomocy są przede wszystkim dzieci, młodzież szkolna i osoby dotknięte kalectwem.

Jesteśmy organizacją „non profit”.

Działamy społecznie -
poza podziałami politycznymi i religijnymi, a naszym mottem jest Service Above Self (służba ponad własne interesy)

Zostań członkiem Rotary
Członkami Klubu Rotary mogą zostać kobiety i mężczyźni którzy z dobrej woli chcieliby pracować na rzecz lokalnej społeczności często poświęcając swój czas i środki finansowe. Członkowie naszego klubu spotykają się co tydzień w celu omówienia spraw bieżących i planowania kolejnych działań. Oprócz podejmowania kolejnych projektów pomocy humanitarnej na spotkaniach ma miejsce wymiana osobistych doświadczeń, zdarzenia kulturalne i towarzyskie oraz wizyty i prelekcje ciekawych ludzi.
Klub Rotary nie ma celów ideologicznych, politycznych ani religijnych i otwarty jest na przedstawicieli każdej rasy, kultury i wyznania. Aby dowiedzieć się więcej o Rotary Club Karpacz Karkonosze prosimy o kontakt -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.