Odwiedziło nas: 61763
harris.jpg

Nagroda im. Dr. Bogdana Szumowskiego

W lutym 2012 roku niespodziewanie odszedł od nas kolega, przyjaciel, jeden z inicjatorów powstania naszego Klubu. W uznaniu wielkich zasług Bogdana dla Klubu i naszej lokalnej społeczności, a przede wszystkim respektu dla jego wielkiego serca i chęci służenia pomocą innym postanowiliśmy, uchwałą Klubu, uczcić pamięć Bogdana, ustanawiając Nagrodę im. Dr. Bogdana Szumowskiego.

Bogdan Szumowski był doktorem nauk leśnych i wielkim przyjacielem młodzieży, dlatego też Nagroda ta jest skierowana do zdolnych uczniów naszego regionu, osiągających dobre wyniki w naukach przyrodniczych.Z Nagrodą związane jest trzyletnie stypendium dla absolwentki/ absolwenta gimnazjum na kontynuowanie dalszej nauki w wybranym liceum w Warszawie.

Laureaci Nagrody im Bogdana Szumowskiego

2013 – Katarzyna …....... Gimnazjum w Janowicach Wielkich